BAUCORE®

Revoluční technologie, která přeměnila stavební průmysl pro přesnou strojírenskou výrobu.

Trendem v oblasti stavebnictví se stále více stávají lehké tenkostěnné ocelové konstrukce („light gauge steel frame“). BAUCORE® je obchodní značka společnosti BAUGRUP, která reprezentuje unikátní stavební systém navržený ve speciálním konstrukčním programu a vyrobený na nejpřesnější výrobní lince na světě. Náš tým inženýrů a konstruktérů neustále systém BAUCORE® vylepšuje a ladí tak, aby splňoval nejen nejmodernější architektonické trendy, ale také dosahoval nejvyšší přesnosti při výrobě. Neustálým vývojem a testováním navrhujeme a zlepšujeme finální produkty, aby dosahovaly optimálních fyzikálních vlastností a při jejich montáži bylo vyvinuto co nejnižší úsilí. Kvalitně navržený systém musí do sebe jednoduše zapadat, čímž se výrazně šetří čas montáže.

Návrh a výroba stavební konstrukce BAUCORE® je naší vášní. Klademe důraz na každý detail a snažíme se být nejlepší v tom, co děláme. Jsme konstruktéři, kteří rozumějí stavbám a fyzice.

Spolupracujeme se zkušenými stavebními skupinami, které umí naše dílo dotáhnout do dokonalého konce.

Kde se tento stavební systém používá?
Ve světě se tento stavební systém používá více než 30 let a tento trend se mimořádně rychle rozšiřuje.

Jako první jej začali aplikovat v anglosaských zemích, jako jsou Spojené království (UK), USA, Austrálie a Nový Zéland. Později se tento systém rozšířil do celého světa díky rychlosti výstavby, vysoké odolnosti vůči zemětřesením, tvarové stálosti oceli, odolnosti vůči škůdcům, plísním a termitům.

Největším průkopníkem v této oblasti je Nový Zéland, odkud i naše výrobní technologie pochází. V Evropě se tenkostěnné ocelové rámy začínají stále více objevovat, a to i díky rostoucímu ekologickému trendu. Ocel je recyklovatelný, udržitelný přírodní materiál.

Image

Jak celá technologie funguje?

BAUCORE® se vyrábí na plno-automatických speciálních CNC strojích z Nového Zelandu, které vyrábějí C/U profily tvarováním ocelového pozinkovaného plechu. Výroba je řízena počítačem, a proto je naprosto přesná. Každá konstrukce je tvořena z jednotlivých rámových panelů – podlahové, stěnové, střešní, vazníkové. Tyto panely jsou sestaveny z profilů a sešroubovány v přesně určených a strojem připravených místech. Naše konstrukce se nesvařuje.
Všechny vyráběné prvky jsou opracovány speciálními robotizovanými nástroji, které do profilu udělají různé výřezy, otvory pro šrouby, servisní otvory pro kabely a potrubí, zúží profil pro zapadnutí druhého, vyříznou prostupy pro profily procházející skrz, oříznou diagonál pro zakončení střešních profilů.

Image
Image

Hlavní výhody BAUCORE® 

Stavební systém BAUCORE® zkracuje dobu výstavby (suchý proces) a šetří náklady.
Vysoká pevnost a odolnost vůči zemětřesením a silnému větru.
Nízká hmotnost šetří náklady u základů a při montáži, kde většinou není nutná těžká technika.
Nehořlavost a voděodolnost (pozinkovaná ocel nikdy nerezaví).
Vždy rovné stěny a stropy, díky milimetrové výrobě. Všechny díly do sebe dokonale zapadají.
Ocelová konstrukce BAUCORE® se časem nesmršťuje, nekroutí, a ani jinak nedeformuje. Proto stavba nebude praskat a dveře, okna budou vždy dokonale sedět.
Ocel je ekologický, přírodní materiál, který je pro lidi neškodný.
Bezkonkurenční poměr pevnosti a hmotnosti konstrukce BAUCORE® umožňuje architektům snadno navrhovat flexibilní a moderní designy tak, aby stavby splňovaly dnešní moderní trend.

Image

BAUCORE VYŘEŠÍ VŠE, CO DŘEVO
A CIHLA NEDOKÁŽOU
ZVLÁDNOUT

Vhodný zejména pro:
• rodinné domy do 3. podlaží
• zahradní domečky
• mobilní a rekreační domy
• skladové a výrobní haly
• obytné a administrativní budovy
• rozšíření, vestavby a nadstavby
• garáže a přístřešky
• všechny typy střech
• skleníky
  A mnoho jiného...