O NÁS

BAUGRUP® je mezinárodní společnost působící v oblasti stavebnictví a moderních architektonických řešení již od roku 2000. Zaměstnáváme talentované a zkušené lidi od inženýrů až po montážníky. Velký význam klademe na udržitelnost, což se projevuje i v materiálech, které vyrábíme. Vyvinuli jsme jedinečné dekorativní fasádní systémy BAUCLAD® a BAUTRIM®, které se již 20 let úspěšně prodávají na 5 kontinentech ve více než 100 zemích světa.

Později jsme portfolio rozšířili o inovativní a odolný fasádní systém BAUGRC®. Tento fasádní systém je vyroben ze speciálního lehkého betonu, se kterým se dokážou realizovat rozmanitá architektonická řešení.
Do našeho portfolia také patří speciální fasádní barvy a linie produktů BAUCONCEPT®, které se skládají zejména z moderních květináčů vyrobených z lehkého betonu.

BAUGRUP Czech, s.r.o.

Image
Image
Image
Image
Image
Hlavními výrobními programy pro tuzemsko je stavební systém BAUCORE®, výroba a prodej obytných a sanitárních kontejnerů a distribuce betonářské oceli.

Se stavebním systémem BAUCORE® lze postavit ty nejmodernější domy, modulární stavby, komerční objekty, výrobní a skladové haly, nástavby, střechy, garáže, přístřešky a mnoho jiného.
Technologie spočívá v lehkých profilech z kvalitní pozinkované oceli, které se vyrábí ohýbáním do tvaru C a U a řezáním různých prvků, které tak tvoří unikátní stavební systém. Vlastníme jednu z nejmodernějších výrobních linek pro výrobu lehkých tenkostěnných konstrukcí v Evropě.
Konstrukci domu o velikosti 150m2 umíme vyrobit již do 24 hodin.

Díky systému BAUCORE® vyrábíme také vlastní obytné a sanitární kontejnery, které se snadno přepravují a vyznačují vysokou pevností a nízkou váhou. Mohou být stohovatelné na sebe a lze je také spojovat do větších celků. Výhodou je, že jsou z lehké pozinkované oceli a tedy nerezavějí.
Tento výrobní program naleznete na našich web stránkách www.levnykontejner.cz. a www.kontajnery.sk.

Kromě výroby se aktivně věnujeme mezinárodnímu obchodu se stavebními materiály, které využíváme i ve vlastních výrobních programech. Jsou to především stavební ocel, pozinkované ocelové plechy, betonářská ocel, sendvičové panely, betonovo-vláknité desky a jiné.

Pro více informací o našich produktech navštivte naše showroomy v Praze nebo v Bratislave, případně se obraťte na naše obchodní oddělení.