SPOLUPRÁCE

STANTE SE SOUČÁSTÍ RYCHLE ROSTOUCÍHO TRENDU V OBLASTI STAVEBNICTVÍ – VÝSTAVBY EKOLOGICKÝCH BUDOV Z LEHKÝCH OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ.

Naší prací je návrh, výroba a předmontáž stavební konstrukce BAUCORE®. Klademe důraz na každý detail, naši konstruktéři systém neustále zdokonalují a vyvíjejí nové produkty. Snažíme se být nejlepší v tom, co víme. Jsme zkušení konstruktéři, kteří rozumějí stavbám, ale také potřebám zákazníků.

Stavby nerealizujeme – to necháváme na jiných odbornících.

Spolupracujeme se zkušenými stavebními skupinami a firmami, které umí naše dílo dotáhnout do dokonalého konce. Školení partnerů je většinou velmi krátké, jelikož celý systém se montuje velmi intuitivně a rychle. Na stavbě se už nic neupravuje, celý systém do sebe dokonale zapadá a nedává tak prostor na chyby.

Spolupracujeme také s projektanty a architekty, kteří jsou otevřeni novým trendem.

Image

BAUCORE® však nejvíce ocení samotní developeři, a to zejména díky suché, mimořádně rychlé výrobě a výstavbě, kterou nezastaví ani zimní období.

Ekologický a ekonomický důvod je pouze přidaná hodnota umocněná 50 letou garancí na konstrukci. BAUCORE® je zlatou střední cestou při výstavbě rodinných domů, komerčních budov, hal a podobně.